Wygodne, prędkie i niezniszczalne wehikuły. Auta niestereotypowe, małe, mające wręcz opływowy kształt ciała, posiadające radioodtwarzacze CD. Maszyny zgrabne, o wielkiej zalecie szybkiego transportowania się. A wszystko po to, by zwiększyć zadowolenie współczesnego człowieka. Optymalizowanie samochodów odbywa się od chwili opatentowania pierwszego pojazdu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże poprawień są powstałe już w aktualnych czasach wozy elektryczne czy też AppRadio. To auta, którym wystarczy jedynie prąd elektryczny. Na wyposażeniu mają DVD i ekrany.

Trzeba podłączyć samochód do kontaktu oraz zostawić do ładowania. Jednak te pojazdy mogą przejechać wyłącznie 150-200 km. Niewyobrażalny jest fakt, iż takie samochody są w stanie zatrzymać się na środku autostrady, czy na odwrót – opustoszałego pola, ponieważ najzwyczajniej w świecie się wyładują. Nowiną w świecie samochodów od roku 2013 jest wprowadzenie wehikułu bez kierowcy. Nowością są też nowe wzmacniacze.

Wozy te nie potrzebują człowieka, a w takim razie oraz prawa jazdy. Takie machiny pozostały dopuszczone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia i Floryda. W przyszłości ludzie myślą również o fruwających samochodach, w jakich głośniki i subwoofery to podstawa. To globalne marzenie człowieka – górowanie nad światem, fruwanie w przestworzach. Jedynie czy uda się odkryć sposób oraz opatentować takie auta? To z pewnością byłoby cudowne doświadczenie dla smakoszy aut oraz stereotypowych ludzi, chcących odmiany. Dobrą odmianą są też akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w czasach zamierzchłych mieli pojęcie, że transportowanie się o sile osobistych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki prędko się męczy i nie jest zaprojektowany, by wędrować przez dużo godzin, lub nawet dni. Widoczny każdego dnia transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla zdrowia. Im bardziej świat się rozwijał, tym szybciej powstawały różne pierwotne auta.

pioneer

MVH-280DAB

Nawigacja  pioneer

głośniki do samochodów